| Groeifactoren |
|
|
|
bedoeld voor ...Herkent u 1 of meer van de volgende veranderingen in uw gezicht?
Dan zou u duidelijke verbetering kunnen verwachten door gebruik van uw eigen 'groeifactoren afkomstig uit uw eigen bloedplaatjes' al dan niet in combinatie met andere behandelingen afhankelijk van het gebied waar de veranderingen / klachten zich bevinden.
In het kort: De allernieuwste inzichten voor de meest ideale behandeling van de ouder wordende huid van het gezicht vragen bij voorkeur om gebruik van 'lichaamseigen materiaal'. Wat is er logischer 'terug naar wat je van jezelf al had' zonder kunstofmateriaal dat per definitie niet-lichaamseigen is en dus ALTIJD leidt tot enige vorm van afweerreactie - niet wat u bedoeld had! Het antwoord:'lipofilling met groeifactoren'. Volume- en contourverlies herstellen door gebruik te maken van je eigen vetcellen - die er voorheen ook zaten. De ingroei van die levende cellen blijkt zeer effectief te kunnen worden versneld en verbeterd door gebruik te maken van wat bloedplaatjes doen als er een (snij)wond is: repareren en de wondgenezing in gang zetten. Het zijn de groeifactoren uit je eigen bloedplaatjes die dat doen, gewoon uit je eigen bloed. En die kunnen tegenwoordig veilig, makkelijk en succesvol worden ingezet om de ouder wordende huid te repareren gewoon alsof het een wond betreft die hersteld moet worden! Geniaal simpel, gewoon beter dan wat er voorheen was. Je eigen vetcellen , je eigen bloedplaatjes, precies teruggeven wat er oorspronkelijk ook was - zonder het risico op afweerreactie - een dikkere en elastischer huid, die er gezonder en vitaler uitziet en ook zo aanvoelt. voorbereidingen - voor een completer begrip -
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| Niet
alleen begrijpen we beter wat er wel en niet gebeurd bij het ouder
wordende gezicht, maar de technieken zijn ook nu beter in staat om
precies dat terug te brengen dat de oorzaak van het verouderingproces
was (eerder introduceerde dr Jeroen Stevens het 1.2.3.Dimensionaal concept om oorzaak en behandeling begrijpelijker naast elkaar te zetten): |
|
- is er hang? dan wordt er verticaal omhoog (tegen de zwaartekracht in) weefsel terug geplaatst naar de plek waar het zat - en niet hoger ! Harder trekken of nog erger trekken in de verkeerde richting geeft een onnatuurlijk resultaat - blijkt.
- is er volumeverlies? is het gezicht vlakker, holler, leger geworden, zijn er diepre lijnen en plooien ontstaan? Dan helpt dus hart trekken niet! Het antwoord is eenvoudig: volume (cq fundament) terug geven: met exact dat weefsel dat er origineel ook zat: uw eigen vet.
-
is de opperhuid dunner geworden? pigmentvlekjes, fijne rimpeltjes? ook hier helpt hard trekken niet. Van buiten naar binnen de huid verstrakken (peeling, laser, etc) het werkt wel maar geeft dat de originele kwaliteit van huid terug? Nee dus. Van binnen naar buiten: injectabels herstelen die de originele textuur en samenstelling van de huid dan? Nee, tijdelijk lijkt de huid wel dikker, maar overmatige vaak injecties met lichaamsvreemd materiaal lijken niet verstandig, lees maar eens verder ..
De laatste jaren is pijnlijk duidelijk geworden dat overmatig inspuiten van niet-lichaams eigen materiaal gevaren kent die onderschat werden.
Alle niet lichaamseigen injectables die om cosmetische reden onderhuids worden ingebracht (permanent en niet-permanent) roepen een afweer (cq opruim-) reactie op. Terwijl het de bedoeling is om de huid de vitaliteit en het contour terug te geven dat met de jaren vermindert.
Wat blijkt? Kort door de bocht: 'oud' is 'ziek' - althans op cel niveau.
We zien dat een oppervlakkige beschadiging van de huid door verwonding, bestraling of chronische ontsteking opknapt en uiteindelijk geneest door toevoeging van gezond eigen weefsel dat goed doorbloed is. De essentie van het succes van reconstructieve plastische chirurgie.
Om deze reden is het benaderen van de ouder worden huid verandert. Het blijkt effectiever en daadwerkelijk stabieler resultaat op te leveren als er gezond eigen weefsel wordt toegevoegd juist ook aan verouderde huid. Levende cellen - van jezelf. Die cellen die er origineel ook zaten maar zijn verdwenen over de jaren: vetcellen dus.
Maar het blijkt nog mooier - deze levende vetcellen verbeteren de kwaliteit van het gehele gebied waar ze worden ingebracht. Oppervlakkige huid verbetert van kwaliteit - wordt dikker en vertoond minder fijne rimpeltjes. 2-5% van die ingebrachte vetcellen door lipofilling (lipo= vet, filling = vullen) blijken namelijk stamcellen die kunnen doorgroeien tot precies die soort cel die er nodig is: bindweefselcel, vetcel, huidcel, zelfs spiercel! Een proces dat minmaal 3-6 maanden na de ingreep doorgaat. Los van het directe effect dat je kunt vergelijken met 'het toevoegen van vers dons aan een kussen' - het weefsel wordt weer net als het kussen comfortabel, elastisch en zacht-stevig in plaats van stug, ingedikt en dun.
Dit reparatieproces maakt van 'ziek' dus weer 'gezond' en op celniveau wordt 'oud' dus weer 'vitaal'.
| Het is mede door dit inzicht dat oorzaak en oplossing dichter bij elkaar zijn komen te liggen, beter begrip, beter inzicht, betere afstemming van oorzaak en behandeling - en dat allemaal door alleen maar gebruik te maken van uw eigen levende cellen - met recht: 'Biologische cosmetische chirurgie'. Lifting van uw eigen weefsel: niet hoger dan precies naar de plek waar het altijd zat; 3D ondersteunig met eigen vetcellen van u zelf; versnelde wondgenezing met uw eigen reparatie-systeem: de groeifactoren uit uw eigen bloedplaatjes ! | |
Over dat laatste nu wat meer: Het toevoegen van de lichaamseigen stoffen die de wondgenezing versnellen werkt bij bv slecht genezende breuken en wonden. Die stoffen worden door de bloedplaatjes naar het betreffende gebied gebracht - daar zijn ze voor:
- rode bloedcellen zorgen voor zuurstof transport,
- witte bloedcellen voor afweer en
- de bloedplaatjes voor reparatie & wondgenezing: ziek wordt weer gezond!
U begrijpt - het toevoegen van deze 100% lichaamseigen groeifactoren, afkomstig uit je eigen bloed stimuleren ook 'de (wond)genezing' van je eigen cellen in de ouder wordende huid. Zo kan injectie met de eigen bloedplaatjes de huid van gezicht en zelfs decolleté weer herstellen tot 'gezondere, vitalere, dikkere, elastischere huid' die er daadwerkelijk gezonder uitziet en gezonder aanvoelt.
De combinatie van de verfijnde techniek van lipofilling - alleen de allerbeste van uw eigen levende vetcellen - samen met uw eigen 'geactiveerde' bloedplaatjes brengen u een kwaliteit huid terug die niet te evenaren is door inspuiting met welke kunstmatige stof dan ook.
Kunstmatig gefabriceerde stoffen die gebruikt worden voor rimpelbehandeling zijn nooit lichaamseigen maar
-
meestal afkomstig van gemalen botten van een rund of in het laboratorium gemaakt door bacterien
-
lichaamsvreemd materiaal
-
vandaar dat het ook wordt afgebroken en maar een tijdelijk efect heeft
-
vooral gebaseerd op de zwelling die er ontstaat bij de opruimreactie van de lichaamsvreemd materiaal
-
vaak ontstaat er ook littekenweefsel of bindweefsel of een chronische opruimreactie in het behandelde gebied zodra er te vaak, te veel van dit materiaal is ingespoten
-
dat betekent ook inderdaad dat er om veilig te blijven, maar een minimale hoeveelheid in maar een beperkte mate van dit materiaal ingespoten zou moeten cq mogen worden wat ondergetekende betreft.
Zelf adviseert dr Jeroen Stevens gebruik van oplosbare fillers tot maar een maximum van 3x per zelfde gebied. Bij twijfel of vulling wel een gewent resultaat geeft, bij de wens geen hersteltijd van een operatiete hoeven doormaken - is gebruik van reosrbeerbare fillers goed te verdedigen. Een lange termijn oplossing van meer permanente aard met een blijvend, ja zelfs genezend effect op de opperhuid, is het nooit. -
om deze reden kan ook nooit in 1 behandeling met injectables het resultaat worden bereikt dat lipofilling u wel kan geven - de nu eenmaal aan elkaar vast zittende gebieden in het gezicht waar gelijkmatig volume verloren gaat: de slaap, oogkasrand, traangeul, konen, neuswangplooi, marionetplooi, kaaklijn net naast de kin, de mondhoekjes die gaan hangen: hiervoor is minimaal 12-18cc volume per kant nodig blijkt - dat kan niet verantwoord met injectables - los van het feit dat het zeer kostbaar zou zijn, wel met eigen vetweefsel van jezelf! Zeker als de doorbloeding en de 'wondgenezing' wordt gestimuleerd met je eigen reparatiestoffen uit je eigen bloedplaatjes!
Hooguit een enkel paar keer kan voor de twijfelaar een resorbeerbare injectable dus een optie voor behandeling zijn.
Zodra een langdurig stabiel effect gewenst is waarbij gebieden die aan elkaar vast zitten met respect voor dit gegeven worden behandeld komt u uit bij gebruik van lichaamseigen materiaal: eigen (zeer fijne) vetcellen waarvan de ingroei en overleving kan worden gestimuleerd en verbeterd met uw eigen groeifactoren uit uw eigen bloedplaatjes. De resultaten spreken voor zich (zie foto's en video-opnames verderop).
Bij een eerste consult worden uw wensen en eventuele klachten
besproken. Het geheel wordt geplaatst tegen de achtergrond van uw
medische voorgeschiedenis.
Voor de spiegel wordt samen met u een lichamelijk onderzoek verricht. De volgende punten komen dan aan de orde.
-
de kwaliteit van de huid, de mate van eventuele fijne rimpeltjes
-
de dikte van de onderhuidse vetlaag
-
de stevigheid van 'de fascie' (= het bindweefseljasje) rondom de diepere spieren
-
de kwaliteit van de spieren zelf
-
het belang om minimaal 6 weken volledig gestopt te zijn met roken ...
Een ingreep aan het gezicht kan dus bestaan uit een correctie op meerdere niveau's, tegelijkertijd in 1 zelfde operatiesessie, waarbij de exacte plaatsen per individu zullen verschillen (1.2.3.Dimensionaal concept).
Per persoon wordt bekeken waar lifting en/of contour- en volume opbouw (lipofilling) het best tot zijn recht zou kunnen komen. Per individueel geval wordt bekeken welke unieke combinatie de meest succesvolle verbetering zal geven met de minste risico's.
Besluit u na het consult met uw chirurg tot een afspraak voor de behandeling met groeifactoren uit uw eigen bloedplaatjes dan zijn de volgende voorbereidingen van belang
-
zo nodig stoppen met roken (niet verplicht wel wenselijk voor een betere huidkwaliteit !!)
-
gezond en gevarieerd eten, niet zeer steng dieten vlak voor de ingreep (u heeft bouwstoffen nodig voor een goede wondgenezing)
-
bij poliklinische behandeling met alleen groeifcatoren kunt u zelf rijden, krijgt u een combinatie met lipofilling dan moet u wel vervoer naar en van de kliniek regelen (in laatst genoemd geval is zelf na de operatie auto rijden is uitgesloten)
-
alleen wat extra hulp in de huishouding voor de eerste paar dagen nodig na combinatie met een lift of filling, u heeft geen extra ondersteuning thuis nodig na alleen behandeling met groeifactoren poliklinisch gegeven
-
slikken van Arnica-druppels of tabletten wordt alleen aanbevolen voor diegene die daar al eerder positieve ervaringen mee hebben gehad maar het is zeker niet verplicht en wordt niet aanbevolen als u deze medicatie nooit eerder heeft gebruikt
opnameduur
Groeifactoren zijn afkomstig uit je eigen bloed (zie voor uitgebreide uitleg hierboven).
Zoals bloeddonoren weten geeft het afstaan van een beetje bloed nauwelijks enig ongemak. 1 Prikje - 1 minuut ongemak - afdrukken van het prikgaatje - pleister - klaar. De hoeveelheid benodigd bloed is minder dan het bloedverlies bij een gemiddelde menstruatie (minder dan 55cc), een gemiddelde bloeddonor geeft 500cc per keer.
Na centrifuge van het eigen bloed (zie verder) krijgt u alleen de geactiveerde bloedplaatjes via mini-kleine prikjes terug op de plaats van behandeling. Voor een dergelijke ingreep (gewoon tijdens het spreekuur, eventueel onder lokale verdoving) hoeft u dus niet na te blijven ter observatie.
Mocht de behandeling met de groeifactoren uit uw bloedplaatjes aangeboden worden in combinatie met een operatieve ingreep dan bepaald die laatste de eventuele duur van het nablijven in de kliniek. Alleen de uitgebreide halsface-lift maakt het wenselijk dat u 1 nacht overnacht. Alle andere ingrepen (MACS-lift e/o lipofilling ) gebeuren over het algemeen in dagbehandeling.
verdoving
onder locale verdoving (bij poliklinische behandeling)
- na bloedafname in de elloboogsplooi krijgt u EMLA creme op het te behandelen gebied (aangezicht e/o hals)
- na een kopje thee (en 15 minuten wachten) is de centrifuge van het bloed klaar
- direct voorafgaande aan de poliklinische behandeling krijgt u afhankelijk van uw eigen wens extra verdoving door prikjes vergelijkbaar als bij de tandarts (bv bij behandeling van de opperhuid van de bovenlip)
- de prikjes zijn niet echt pijnlijk en het duurt maar kort voordat de verdoving is ingetreden
- het inbrengen van de groeifactoren duurt dan ongeveer 5 minuten
- de diverse prikjes verspreid over de te behandelen huid zijn nu goed op te brengen
algehele narcose (als de ingreep gecombineerd is met uitgebreide lipofilling of een halsfacelift )
- via een infuus (meestal geprikt op de handrug) kunnen slaapmiddelen worden toegediend waarna uw ademhaling volledig wordt overgenomen door beademingsapparatuur (uiteraard onder supervisie van een anesthesist)
- na de operatie wordt u direct aansluitend wakker gemaakt en ademt u weer zelf
- bloedafname, bewerking van het bloed en het inbrengen van de geactveerde bloedplaatjes via diverse prikjes verspreid over de te behandelen huid zijn nu activiteiten waar u in het geheel niets van merkt: maximaal comfort is gegarandeerd
- na behandeling wordt u weer rustig wakker in het bed van uw eigen prive-kamer
techniek van de behandeling
De onderstaande plaatjes geven precies weer hoe de diverse stappen tussen bloedafname en injectie van de te behandelen huid elkaar eenvoudig opvolgen.
De gehele voorbereiding van bloedafname tot injectie van de groeifactoren afkomstig uit de eigen, geactiveerde, bloedplaatjes duurt 15 minuten. Het inbrengen van de groeifactoren zelf, ongeveer 5 minuten. Een kort duidelijk overzicht om met uw eigen reparatiesysteem de eigen cellen ter plaatse van het te behandelen gebied een sterke boost te geven om gezonder te worden.
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
|
|
|
|
de eerste dagen
dag 1 tot 2
- vanaf direct 1 seconde na injectie beginnen de geactiveerde bloedplaatjes met de diverse groeifactoren al te werken
- zoals uw eigen reparatiereactie na een echte (snij)wond ook meteen begint met repareren - zal ook nu via het zelfde mechanisme de bloedvoorziening verbeteren, uw eigen bindweefselcellen nieuw collageen aanmaken en slapende opperhuidcellen zullen weer geactiveerd worden en hun functie actiever uitoefenen - in conditie verbeteren en de huid zal dikker en elastischer worden
- in combinatie met lipofilling zullen nieuwe vetcellen hierdoor sneller en beter ingroeien, de wondgenezing zal korter duren en dus versnellen door de actieve reparatiestoffen van u zelf ter plekke
- nu is er nog minimale zwelling, de 2e maximaal
- nauwelijks zichtbare puntjes verspreid over het behandelde gebied - soms iets gekleurd
- geen pijn (ev 1-mailg paracetamol 500mg gebruiken is prima - LET OP ! Voltaren - Diciclophenac e/o andere pijnstillers die ook ontstekingsremmende werking hebben worden ontraden !! Ze zouden het effect van de geactiveerde bloedplaatjes kunnen tegenwerken)
- Zelf autorijden is absoluut geen probleem
- er is geen verband nodig
- camouflage met foundation en dergelijke huidcremes mag vanaf 24 uur na de behandeling
dag 3 tot 7
- de zwelling is nu nagenoeg volledig verdwenen, er kan een minimaal verschil zijn in de mate van resterende zwelling tussen de linker en rechter zijde. Dit verschil verdwijnt over het algemeen volledig als alle zwelling is verdwenen.
- koorts is absoluut afwijkend (en zeer ongebruikelijk) en is uw temperatuur >38,5 graden Celsius dan dient u absoluut contact op te nemen met de dokterstelefoon. Deze is 24/24 uur bereikbaar. Het juiste nummer is u bij ontslag uit de kliniek meegegeven.
volledig herstel
week 2
- alle zwelling was al verdwenen en eventuele lichte blauwverkleuring is nu ook volledig weg
- u was al meteen na behandeling sociaal volledig actief als uw behandeling poliklinisch werd verricht, was de behandeling gecombineerd met bv lipofilling dan kunt u er van op aan dat het allemaal net wat sneller en vlotter geneest dan bij dat hoofdstuk staat vermeld (lees hier verder )
3 maanden en 1 jaar na operatie
- tot 3 maanden na behandeling zijn groeifactoren (afkomstig uit uw eigen geactiveerde bloedplaatjes) actief betrokken bij wondgenezing en reparatiereactie, immers tot die tijd wordt een litteken er ook steeds beter op .. de fase van reorganisatie duurt zelfs nog wat langer .. pas na 6-9 maanden zijn littekens over het algemeen pas echt soepeler en dunner
- bij behandeling van fijnere rimpels (en ongewild haarverlies) lijkt het wenselijk om de tweede behandeling nu te doen, daarna 1x per jaar
- bij combinatie met lipoflling is vervolgbehandeling meestal niet meer noodzakelijk. Het kan gewenst zijn als u een heel erg dunner en kwetsbare huid had, maar als het goed is merkt u nu al dat de kwaliteit van uw huid er daadwerkelijk beter op is geworden.
- kom ook zeker op de 3-maandse controleafspraak bij uw chirurg om het tot op heden resultaat gezamenlijk te beoordelen
voorbeelden
voorbeeld 1
48 jarige vrouw, meer getekende huid dan voorheen
wens: zonder het risico een geopereerde uitstraling te krijgen een natuurlijke verbetering van de uitstraling
In detail een beeld van de huidverbetering door de combinatie van lipofilling met groeifactoren.
De huid gaat per direct na inbrengen van de groeifactoren versneld met de reparatiereactie beginnen. Kort daarna ziet de huid er al gezonder uit qua uitstraling. Uit wetenschappelijk onderzoek is al gebleken dat niet alleen vetcellen beter overleven maar dat ook bestaande cellen die minder vitaal waren hun functie weer beter oppakken. Uit eigen onderzoek heeft dr Jeroen Stevens al aangetoond (zie hieronder) dat makkelijker grotere hoeveelheden vet overleven door een betere doorbloeding.
Tot 3 maanden na de ingreep hebben de groeifcatoren een wondgenezingversnellend effect. Het resultaat wat er op dat moment is bereikt - zeker waar het ingroei van nieuwe levende eigen vecellen betreft - is blijvend voor jaren lang.
voorbeeld 2
moeder en dochter
50 jaar oude moeder met dochter
Het ideale en meest confronterende beeld - veroudering van hetgezicht in beeld door moeder en de jongere versie van haarzelf : de dochter - naast elkaar te plaasten.
In een dergelijke vergelijking is meteen duidelijk of de techniek wel voor een natuurlijke 'ongeopereerde' verbetering zorgt, meteen is duidelijk of niet alleen postitie en curves van het resultaat na operatie een meer jeugdige uitstraling geven (dat zou opzich al fraai zijn) maar of ook de kwaliteit van de huid jeugdiger wordt?! Kan dat eigenlijk wel? JA dus !
Voor het eerst in de Nederlandse geschiedenis van de cosmetische plastische chirurgie is duidelijk dat biologische cosmetische chirurgie bestaat!
Levende cellen van jezelf, je eigen vetcellen, en je eigen reparatiesysteem (groeifactoren uit je bloedplaatjes) kunnen verjongen.
Hier de vergelijking van de huid bij 'de moeder' voor en na gebruik van lipofilling en groeifactoren.
Direct is zichtbaar dat de beschadigingen door zon- en rookbelasting en ouderdom op zich, inclusief erfelijke aanleg, minder zijn: minder kleine kapote bloedvaatjes in de opperhuid (rosarea), minder fijne rimpeltjes (2D-effect ), minder getekende overgang van wang naar onderooglid (3D-effect ), fraaiere curve met meer projectie op de konen - zonder een opgeblazen overvulde indruk te maken (3D-effect ).
De huid oogt gezonder, elastischer, jonger.
Momenteel wordt ook wetenschappelijk onderzocht of de huid verdikt en elastischer wordt met speciale apparatuur. Kom binnen kort terug op deze site en verneem de uitslagen hiervan!
Nog duidelijker in beeld; de dochter als maat voor de 'echte' jeugd.
Geen aanvullend commentaar nodig, de beelden spreken voor zich.Biologische cosmetische chirurgie brengt je dichter in de buurt van de echte jeugd!
voorbeeld 3
36 jarige jonge vrouw met een groffere getekende huid en al te veel diepere groeven
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
100% Biologische cosmetische chirurgie betekent: alleen je eigen levende vetcellen (de cellen die er voorheen ook zaten) samen met je eigen reparatiesysteem van jezelf: je eigen bloedplaatjes, waar de groeifactoren die daar in zitten en de wondgenezing versnellen en de ingroei van de nieuwe vetcellen verbeterd (zie video ) en de bestaande 'verouderde' cellen weer re-activeerd en verjongd!
Lees hier ook haar eigen verhaal - over hoe Diana het allemaal zelf heeft ervaren en wat ze heeft meegemaakt: 2x zo sneller wondgenezing, sneller een beter resultaat (net zoals al die anderen waarbij dr Stevens inmiddels lipofilling tegelijkertijd met groeifactoren heeft gebruikt) !!
voorbeeld 4
41 jarige man met dunner wordend haar
klacht/wens
- ookal werd het dunner wordende haar niet ervaren als een zeer belangrijk gebeuren waar ernstig tegenop werd gezien, een operatie als haartransplantatie was duidelijk iets waar in het geheel geen belangstelling voor was, het klonk deze man wel interessant in de oren om niet alleen haarverlies te kunnen stoppen, maar door simpelweg een poliklinische behandeling van 30 minuten, met geactiveerde bloedplaatjes en een dermaroller haar zelfs terug te kunnen krijgen en bestaand haar dikker en steviger te kunnen laten worden: dat moest een reeele kans krijgen !
- Met deze nuchtere mentaliteit werd deze man de eerste die ooit in Nederland is behandeld op de genoemde manier: zijn eigen groeifactoren afkomstig uit zijn eigen bloedplaatjes, gewoon poliklinisch, tegen ongewenste kaalheid !!
resultaat (na 2 sessies met 3 maanden tussenpose en foto's steeds 6 weken na behandeling)
- een poliklinische behandeling van ongeveer 30 minuten (onder lokale verdoving - een paar prikjes net als bij de tandarts om het voorhoofd te verdoven)
- thuis alleen nog de eerste week 2-3x de dermaroller gebruiken om de verouderde haarzakjes extra te stimuleren en 'reparatie-reactie' optimaal te versnellen
- objectief gemeten per cm2 zijn haren dikker geworden (ze vallen minder snel uit en groeien door), langer en steviger geworden en er staan meer haren per cm2 (oude haarzakjes worden gestimuleerd ook nieuwe haren te laten groeien)
de techniek in detail
- klik (binnenkort) hier voor de video van de techniek om de huid van het behaarde hoofd te activeren met een dermaroller, de poliklinische behandeling met de eigen bloedplaatjes om ook een vergelijkbaar resultaat te krijgen meteen al na 6 weken:
- het huidige protocol van behandeling van 'allopecia androgenica' ofwel ongewenste kaalheid (bij man of vrouw) bestaat uit:
- 1e behandeling van 6cc groeifactoren (poliklinische - zoals hierboven beschreven)
- gedurende 6 weken 2x dag 2 minuten de behandelde hoofdhuid stimuleren met de dermaroller
- 2e behandeling met 6cc groeifactoren na 3 maanden (met idem stimulering voor 6 weken, 2 minuten per dag)
- 1 jaarlijks 6cc groeifactoren (met idem stimulering voor 6 weken, 2 minten per dag)
- de hieronder getoonde resultaten van de Portugese arts, dr Antonio Boavida, waar dr Jeroen Stevens deze techniek heeft geleerd geven met dit protocol een gemiddeld haalbaar resultaat aan
voorbeeld 5
Meerdere voorbeelden van resulaten in het gezicht zullen snel volgen - de eerste 35 behandelingen met groeifactoren wel en niet gecombineerd met lipofilling hebben veelbelovende eerste resultaten gegeven, maar langere termijn bevindingen zijn uiteraard pas echt waar het om gaat.
Deze techniek is door dr Jeroen Stevens als eerste in Nederland (en Europa eerlijk gezegd ook !) in gebruik sedert 3 jaar, bij het het vergroten van de billen met behulp van lipofilling. Door een ingenieuze combinatie van liposuctie (voor contourverbetering en het winnen van vet, het verkijgen van billift door oppervlakige liposuctie van de onderrug), lipofilling en gebruik van groeifactoren is het nu mogelijk om grote hoeveelheden eigen vet te verplaatsen en indrukwekkende verbetering van contour te maken tussen schouderblad en knie, aan voor- en achterzijde !
Hieronder ziet u daar een voorbeeld van; kijk voor aanvullende informatie hier .
voorbeeld 6
Kijk opnieuw naar de uitzending van RTL4, het programma 'Gewoon mooier' en herbeleef hoe het Simone vergaat die 'live' voor de ogen van de kijker een combinatie van MACS-lift, lipofilling en behandeling met geactiveerde groeifactoren ondergaat!
risico's
Mits uitgevoerd bij de zorgvuldig geselecteerde patiënt en door een adequaat opgeleid verpleegkundige, arts of plastisch chirurg, is het grootste risico bij het afnemen van wat bloed uit de arm: een kleine blauwe plek.
Binnen 2-3 weken zal een dergelijke bloeduitstorting mocht deze al optreden weer verdwenen zijn.
Van de inspuiting met geactiveerde bloedplaatjes zijn in het geheel geen complicaties te verwachten hooguit een minimale zweem van wat verkleuring voor de duur van 2-4 dagen. De plaats waar is ingespoten kan wat reactie geven passend bij wondgenezing (jeuk, prikkeling). Dit zijn echter geen complicaties - deze bevindingen geven alleen maar aan dat er daadwerkelijk wat gebeurd: versnelling van wondgenezing, reparatiereactie.
Risico's die normaal gesproken bij gebruik van bloedprodukten horen zijn er in dit geval ook niet - immers het is uw eigen bloed - dus afstotingsreactie of een allergische reactie zal nooit (kunnen) optreden.
conclusies
Voor de behandeling van
-
een dunnere, meer kwetsbare huid dan voorheen,
-
meer fijne rimpeltjes in het gezicht dan voorheen,
-
minder vitaliteit door verlies van die dikkere elastische stevige huid van voorheen,
-
ongewenst haarverlies (voor mannen en vrouwen)
- snellere ingroei van eigen vetcellen ingebracht door lipofilling ter verbetering van contour, curves en volume
zijn 'groeifactoren afkomstig uit uw eigen bloedplaatjes' een onderdeel van de innovatieve behandeling die past binnen de voorkeur van dr Jeroen Stevens om 'biologische chirurgie' en het 1.2.3.Dimensionaal concept concreet invulling te geven. Geen vaag verhaal - een duidelijke visie en behandeling - precies het antwoord op de echte oorzaak van het ouder wordende gezicht. De nieuwste inzichten die passen bij het betere inzicht dat er inmiddels is over hoe je waar ouder wordt.
Een combinatie met lipofilling, een MACS-lift of halsface-lift kan, juist in combinatie, voor u de oplossing zijn.
Een minimaal belastende techniek met 'onzichtbare' prikgaatjes verspreid over de te behandeln huid geeft zonder veel belasting een indrukwekkende verbetering van de kwalitiet van de huid en kan de wondgenezing indrukwekkend versnellen.
Maak een afspraak bij uw chirurg voor nadere informatie.
kosten en vragen
Kosten van een behandeling met groeifactoren uit uw eigen geactiveerde bloedplaatjes?
Over het algemeen zal uw verzekeringsmaatschappij de kosten voor een behandeling met groeifactoren niet vergoeden.
Klik hier voor de prijzen die gelden in het Medisch Centrum Scheveningen voor groeifactoren en aanverwante ingrepen:
NB alle geven bedragen zijn indicatief en onder voorbehoud.
Na een eerste consult kan een specifiek voor u gemaakt 'plan de
campagne' worden voorzien van een juiste prijsopgaaf.
Voor het maken van een poliklinische afspraak kunt u hier klikken.
Wat is de wachttijd voor de ingreep kan plaatsvinden?
Binnen 2 tot 6 weken na uw bevestiging kan de operatie over het
algemeen wel plaatsvinden.
Wat mag ik verwachten van de het resultaat?
Een combinatie van groeifactoren met lipofiiling is een goed voorspelbare en zeer dankbare operatie.
Behandeling van alleen de huid, op poliklinische basis, is een innovatief onderdeel van professional skin care. Huidtherapeutes
kunnen met behandeling zoals onder techniek genoemd(van buiten naar binnen e/o van binnen naar buiten gericht) aanvullende huidverbetering verzorgen. Het niveau van huidverbetering dat u nastreeft moet reeel zijn en kan samen hangen met erfelijke factoren, aanleg, roken, etc.
Het belangrijkste is hoe u er zelf tegenover staat en over denkt.
Harmonie tussen hoe u zich van binnen voelt en er van buiten uitziet is
het uitgangspunt.
Kan ik met deze techniek ook in 1 keer weer de kwaliteit van mijn huid van 20jaar geleden terugkrijgen ?
Ondanks de geloofwaardigheid van verjonging hervinden door gebruik te maken van lichaamseigen cellen en reparatiestoffen (lipofilling en groeifactoren uit geactiveerde bloedplaatjes), het wetenschappelijk bewezen succes van de behandeling en het voordeel dat risico op afstoting of allergie in het geheel niet bestaat, moet wel herbevestigd worden dat wens en verwachting reeel moeten zijn. Ja, dr Jeroen Stevens heeft inmiddels meerdere klienten die bevestigen dat ze zelfs hun paspoort moeten laten zien om aan te tonen hoe oud ze daadwerkelijk zijn ! De ongeopereerde jeugdige maar vooral vitale uitstraling is nu meer bereikbaar geworden dan ooit. Maar erfelijke factoren, life style (eten, drinken, roken, sport, zonbelasting) eerdere operaties (volgens een ander concept) al deze factoren bepalen mede het resultaat dat behaald kan worden.
Graag zal dr Jeoren Stevens u een in een persoonlijk gesprek aangeven wat in uw specifieke geval een passende behandeling zou kunnen zijn bij uw specifieke wensen en (on)mogelijkheden. Maak hier desgewenst een afspraak.
Groeifactoren 












